Programul Learning by doing

DB SCHENKER ROMTRANS

Job expirat

RESPONSABILITATI

DB Schenker Romtrans cauta tineri dinamici pana in 21 de ani, cu dorinta de afirmare pentru a participa la programul "Learning by doing". Programul de training are o durata de 3 ani.Pe toata durata programului tinerii vor putea acumula experienta practica, vor putea avea un salariu si isi vor putea forma o cariera solida in interiorul companiei noastre.
Nu ezita si alatura-te echipei noastre de profesionisti!

CERINTE

- varsa maxima 21 de ani;
- limba engleza la nivel avansat;
- cunostinte de utilizare a PC-ului - nivel avansat;
- persoane dinamice, cu initiativa, perseverenta si dorinta de a acumula cat mai multe informatii.

BENEFICII OFERITE

- construirea unei cariere intr-o companie multinationala;
- pachet salarial atractiv.

DB Schenker este unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii de transport si logistica.

Cu o cifra de afaceri de 8,9 miliarde de Euro suntem:
Nr. 1 European: Transport Rutier & Feroviar;
Nr. 2 Mondial: Transport Aerian;
Nr. 3 Mondial: Transport Maritim;

Succesul firmei noastre se bazeaza pe angajatii nostri motivati si responsabili.

Punem pret pe activitatea colegiala, orientata spre lucrul in echipa, intr-o companie multiculturala si oferim posibilitati individuale de dezvoltare.

La nivel mondial avem peste 79.000 de angajati.

O echipa tanara si dinamica in peste 1500 de locatii.

Acumulam know-how global pentru a-l aplica local!

Formam si dezvoltam competentele membrilor echipei noastre!
Daca vrei sa faci parte din echipa noastra nu ezita sa contactezi Departamentul de Resurse Umane: Cristina Dinca - e-mail: cristina.dinca@dbschenker-romtrans.com ; tel: 021.317.61.36/ 0731.495.722