PROGRAMATORI WEB SI DE BAZE DE DATE RELATIONALE

Palos & Sons S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru a aplica pentru posturile disponibile, accesati http://career.palos.ro, unde veti da un test online cu 50 intrebari de cunostinte generale si de programare. In urma acestui test, va vom contacta pentru a continua procesul de recrutare.

DE RETINUT!!!! SE VA APLICA DOAR PE SITE, LA: http://career.palos.ro

CERINTE

1. PHP si in mod special PHP5 (orientat pe obiecte),
2. cunostinte de Programare Orientata pe Obiecte
3. PostgreSQL / MySQL / SQLite sau alte sisteme de baze de date relationale,
4. HTML, DHTML, JavaScript, CSS,
5. cunostinte solide de instalare si configurare PHP si Apache,
6. cunostinte de lucru intr-un sistem Linux,
7. fluenta in limba engleza, scrisa si vorbita,
8. personalitate ordonata, bine organizata si minte analitica.

Sunt considerate avantaje:

1. Cunostinte despre optimizatorul Turck MMCache sau altele,
2. cunostinte de programare in Java (Netbeans),
3. cunostinte de web design (detalii HTML/DHTML),
4. cunostinte de lucru cu Gimp si Inkscape.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial oferit este foarte atractiv ($700 - $1000+), iar proiectele la care veti lucra vor fi deopotriva interesante si dificile!