PROGRAMATORI SI INGINERI QA

UNIDEC COMPUTER SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

UNIDEC, partener NEC si PHILIPS,
angajeaza Programatori cunoscatori de C#,ASP.NET, MS SQL si Ingineri QA.

CERINTE

Absolvent (sau an terminal) al unei facultati de profil (de exemplu: Automatica si Calculatoare, Electronica si Telecomunicatii, Matematica si Informatica, etc.)
- Serioase cunostinte de programare orientata pe obiect;
- Sisteme de operare Windows sau/si Linux;
- Limba engleza nivel avansat (scris/citit/vorbit);
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Constituie avantaj experienta in Tehnologie COM

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-o echipa tanara, competenta si dinamica;
- Lucrul in cadrul unor proiecte IT de mare anvergura, in care se folosesc tehnologii de ultima generatie;
- salariu motivant si bonusuri.

UNIDEC COMPUTER SYSTEMS este cel mai puternic producator de software pentru comunicatii din Romania.
Avand o echipa de 130 de programatori, UNIDEC produce software pentru SUA, Japonia si Europa, in parteneriat cu NEC UNIFIED SOLUTIONS, ACTIVEVOICE si PHILIPS.
Infiintatt in 1991, compania dezvolta si exporta sisteme informatice pentru diverse domenii de activitate, dar domeniul de baza al activitatii UNIDEC este telefonia IP si Voice Over IP, Sistemele de mesagerie vocala, Sisteme de mesagerie unificata, Interactive Voice Responder (IVR) si Call center.
Politica firmei noastre consta in atragerea celor mai buni specialitati in IT, capabili sa realizeze produse si servicii IT la cele mai inalte standarde.
Deoarece compania isi extinde considerabil activitatea, putem oferi locuri de munca unor programatori tineri, inteligenti si ambitiosi.
Daca sunteti interesati sa faceti o cariera stralucita in IT, alaturati-va echipei noastre si trimiteti CV-ul dumneavoastra si scrisoarea de intentie adresa office@unidec.ro sau la tel/fax 021318.8707.