Programatori PHP/MySQL - JSP,ASP/MSSQL

Amorphys Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam programatori cu experienta medie in dezvoltare web: PHP sau ASP sau JSP, cu baze de date MySQL sau MSSQL.

Avem de dezvoltat / intretinut / upgradat urmatoarele genuri de aplicatii:

PHP / MySQL (3 posturi)
Aplicatie de CMS modulara, distribuita pe mai multe servere, orientata spre SEO, pentru un numar mare de site-uri: PHP/MySQL/JS/Ajax, Dezvoltare de noi module si integrare de site-uri.

Aplicatie E-commerce completa, orientata SEO: PHP/MySQL/JS/Ajax, Dezvoltare de noi module, integrare cu API diferite, implementare de noi site-uri.

Diverse alte situri, aplicatii mai putin complexe.

ASP / MSSQL (1 post)
Aplicatie CMS simpla, pentru un singur server, situri multiple: ASP/MSSQL, Dezvoltare de modulem intretinere, implementare de site-uri.

Payment Gateway : ASP/MSSQL, Integrare cu API-uri de plati, Dezvoltare de module.

Intretinere a unor situri existente si dezvoltare de noi situri (simple).

Nota: ASP normal, nu .NET

JSP / MSSQL (1 post)
Aplicatie de bulk e-mail distribuita pe servere multiple: JSP / MSSQL, dezvoltare de module, intretinere, optimizare performante.

Deoarece lucram cu aplicatii deja existente si la un nivel mai ridicat decat media, va exista o perioada de training si de acomodare, vor exista oameni care sa va raspunda la intrebari, sa va invete si sa va ghideze.

CERINTE

Experienta medie de programare cu PHP / MySQL sau ASP / MSSQL sau JSP / MSSQL.
Cunostinte de Javascript, CSS2, HTML.
Limba engleza cel putin nivel mediu
Prezentarea unor lucrari efectuate constituie un avantaj pentru chemarea la interviu.
Inteligenta si flexibilitate (thinking outside the box).

BENEFICII OFERITE

Salariu de plecare 300-400 dolari/ luna (junior programmers)
Bonusuri pe proiect si pe performanta.
Marirea periodica a salariului, veti creste odata cu firma.
Masa de pranz asigurata.
Program de lucru flexibil (ideal pentru studenti)
Lucrul intr-un mediu tanar si dinamic
Posibilitatea si nevoia de a invata si de a va dezvolta profesional.
Lucrul intr-o firma care exista pe piata din 1999, care isi selecteaza clientii si proiectele, care nu lucreaza din principiu pentru clienti romani sau pentru clienti care nu inteleg sau nu aprecieaza ce li se ofera.
Nota: pe www.amorphys.ro nu sunt decat 20% din proiectele noastre.

Amorphys is a dynamic and innovative web design and development agency based in Bucharest with contracts and partners all over the world.

We are dedicated to offer the best possible product to our clients and we need our team to understand and appreciate that. If you are looking for a team that will encourage you to learn, develop your skills and grow, you are welcome.