Programatori pentru testing

TOPTECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile principale sunt de testare si depanare cod PL/SQL.

CERINTE

1. Absolvent de facultate cu profil informatica/ matematica/ tehnic;
2. Experienta de implementare aplicatii in rol de consultant
sau
Experienta in suportul de aplicatii (pan ala nivel expert)
sau
Experienta in testarea de aplicatii ca tester
Experienta intre-unul din posturile de mai sus de minim 2-3 ani (de dorit peste 3 ani).
3. Experienta in Transact SQL si PL-SQL de minim 1 an (de dorit peste 1 an).
4. Cunostinte instalare, configurare si utilizare sisteme de operare Linux, Windows (de dorit si AIX).
5. Capacitate de comunicare ridicata, calm si abordare structurata in rezolvarea probelemelor.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- bonusuri pe proiecte, in functie de criteriile de performanta;
- bonuri de masa;
- perspective de promovare.

Mediu placut, oameni de la care te poti inspira, profesionalism, stabilitate, proiecte interesante, interactiune cu mediul international.
Grupul Viveo este unul din cei mai puternici producatori de software bancar din Europa. Cei 25 de ani de experienta in domeniu, cei peste 750 de clienti in mai mult de 35 de tari si cei 600 de angajati la nivel mondial ne recomanda ca un angajator de top.
Viveo Technology Toptech este Microsoft Business Partner si IBM Partner World for Software
www.toptech-software.com
www.viveo.fr