Programatori .NET (BUCURESTI)

GRUP PENTALOG

Job expirat

RESPONSABILITATI

In cadrul Departamentului Arhitectura/Dezvoltare, Grupul Pentalog recruteaza programatori .NET:
Limbaje : .NET (ADO.NET, ASP.NET, WebServices, Remoting, Windows Forms), C#, VB.NET, Visual Studio 6.0 / NET, Javascript, HTML
Baze de date : SQL Server, Oracle 8, Access

CERINTE

Candidatul ideal este francofon, cu o experienta de cel putin 2 ani in programarea .NET si o buna cunoastere a bazelor de date.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, inclusiv prime de reusita,
Tichete de masa,
Asigurare medicala,
Cursuri gratuite de franceza,
Posibilitatea de a realiza misiuni in Franta.

Business Unit al grupului francez PENTALOG, unul din liderii europeni in servicii de inginerie informatica si dezvoltare de programe software cu o ridicata valoare adaugata, pe piata internationala. Beneficiind de stabilitatea unui grup international, avand o politica de management modern si o gestiune de proiect la standarde europene, societatea noastra este implicata in proiecte de anvergura pentru mari grupuri internationale.
Grupul are filiale in Franta (Orléans, Paris si Bordeaux), in Romania (Bucuresti si Brasov) si in Republica Moldova (Chisinau) si dispune de o echipa de 100 de persoane.