Programatori .NET

e.Go Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam oameni inteligenti si pasionati de programare, indiferent de nivelul de experienta detinut, si care sa sa se poata acomoda usor cu tehnologii noi.

CERINTE

Daca vrei sa te alaturi echipei noastre avem nevoie sa cunosti urmatoarele tehnologii sau cel putin o parte dn ele:

Tehnologii .NET web sau desktop ( C#, WPF, ASP.NET, Silverlight)
Confortabil cu conceptele OOP
Sql Server
WCF, Web Services, Data Services
Linq, Entity Framework
Javascript, JQuery

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, aflata in dezvoltare.
Mediu de lucru placut si flexibil.
Bonusuri atractive in functie de rezultate.

Suntem o companie romaneasca aflata in extindere si oferim clientilor nostri atat servicii de outsourcing cat si servicii software de tip Saas prin proiectele proprii.
Avem experienta in dezvoltarea proiectelor software folosind tehnologii Microsoft si folosim cele mai noi tehnologii pentru a livra clientilor nostri din Romania si globali cele mai bune rezultate.