Programatori junior C# si Framework 1.1

Antal International Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitate fata de munca incredintata
Incadrarea in termenele prevazute de proiect si comunicare permanenta cu PM
Analiza propriilor programe inainte de livrare

CERINTE

Cunostinte de:
- C# si Framework 1.1
- Windows Forms sau APS.NET + Sharepoint 2003 + Windows Sharepoint Services
- (WSS)
- webservices
- SQL 2000 Server
Constituie un avantaj:
- Framework 2.0, 3.0
- ASP 2.0
- Javascript+VBscript
- Experienta in folosirea functiilor din OWS.JS
- Cunoasterea conceptului: flux de lucru (workflow) sau experienta in programare de aplicatii ERP
Se cauta persoane:
- organizate,
- cu spirit analitic,
- cu capacitate de adaptare si invatare rapida,

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-un mediu organizat, conform unor specificatii si unor
metodologii clare, intr-o echipa comunicativa ce constituie baza
extinderii cunostintelor si faciliteaza avansarea profesionala.

Salariul se va negocia in functie de cunostiinte si experienta.

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara pe proiecte inovative in domeniul programarii IT trimite un CV si-ti vom spune despre proiectele noastre.

2 posturi de programatori junior< 1 an experienta