Programatori JAVA

WYLOG ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare de aplicatii Java, 3-tier, web-based

CERINTE

- absolvent sau an terminal al unuia din profilele : Automatica si Calculatoare, Electonica, Informatica, Cibernetica
- JAVA Standard si/sau J2EE
- cunostinte baze de date (cel putin unul din : Oracle, SQL Server, MySQL, PostgreSQL)
- experienta min 1 an intr-o pozitie similara celei solicitate
- abilitati de comunicare, lucru în echipa si cu clientii , spirit de initiativa
- cunoasterea limbii franceze sau a limbii engleze - cel putin nivelul mediu - reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, un sistem atractiv de bonusuri in functie de realizari.
- Mediu de lucru tanar
- Proiecte interesante in domenii diverse folosind cele mai noi tehnologii

Societate specializata in furnizarea de servicii IT - dezvoltarea/migrare/optimizare de aplicatii software customizate la comanda pentru clienti din Franta si Anglia.