Programator, Webdesigner

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta o persoana creativa care sa fie familiarizata cu utilizarea programelor Adobe Photoshop si Flash Professional pentru realizarea, dezvoltarea, administrarea site-ului propriu.

CERINTE

- Cunostinte de editare si prelucrare de imagini folosind programul Adobe Photoshop.
- Cunostinte de realizare a unui layout de site cu si fara asistenta unui editor vizual.
- Cunostinte de realizare de animatii cu ajutorul programului Flash Professional reprezinta un avantaj.
- Cunostinte despre optimizarea pentru motoare de cautare reprezinta un avantaj.
- Cunostinte de folosire a unui program de grafica vectoriala reprezinta un avantaj.

Se solicita:
- Imaginatie si creativitate.
- Atentie la detalii.
- Studiile cu profil artistic reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv influentabil de performante, viteza de lucru si nivelul de satisfactie al clientului.
- Ocazia de a lucra intr-o echipa tanara, in formare.
- Ocazia de a se dezvolta intr-un domeniu cu perspective de viitor.