Programator Web Designer

Gusti Tour Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- programare web
- creare si intretinere site-uri (proprii)
- studiu si optimizare SEO
- web design
- creare si intretinere interfete de administrare
- realizarea de concepte grafice pentru proiecte web (site-uri , bannere , newslettere, prezentari multimedia)
- post full time

CERINTE

- cunostinte avansate CSS, HTML, Photoshop
- cunostinte avansate PHP, MySQL
- cunostinte medii SEO
- cunostinte medii grafica
- constituie avantaj cunoasterea Smarty Templates, Ajax, Flash/ActionScript, JavaScript
- limba Engleza
- buna cunoastere a normelor profesionale in designul grafic , in special in web design , demonstrate prin portofoliul de lucrari.

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic
- sistem de recompensare bazat pe performanta
- sprijin in dezvoltarea carierei
- salariu fix + bonusuri

Agentie de turism tour-operatoare specializata in organizarea si vanzarea de pachete turistice.