PROGRAMATOR WEB & BAZE DE DATE

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o dorim va fi implicata in:
- proiectarea, dezvoltarea si intretinerea de aplicatii web cu acces la baze de date - CRM - pentru industria de leasing, asigurari, farmaceutica, distributie si servicii.
- proiectarea, dezvoltarea si intretinerea de site-uri web complexe - corporate, e-commerce, prezentare, etc - bazate pe content management system, pentru clienti din Romania si Vestul Europei.

CERINTE

Ne dorim o persoana cu:
- experienta cu ASP.NET 1.1, 2.0 (C#);
- experienta in design si administrare Microsoft SQL Server 2000 si 2005;
- experienta in tehnologii Web 2.0;
- fluenta in limba engleza;
- experienta in administrare Windows Server 2003 (in special cu IIS);
- VB Script, Java Script.

De asemenea ne dorim o persoana cu atitudine proactiva, costumer oriented si un bun team-player.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, cu bonusuri de performanta.
- mediu dinamic - hands-on.
- proiecte foarte interesante.
- implicare si respsonsabilizare.

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru este una din cele mai cunoscute companii de software din Romania. Compania este certificata Microsoft din anul 2004.