PROGRAMATOR WEB

S.C. ALL TRUST CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul va lucra in echipa printr-un mediu de dezvoltare intern bazat pe tehnologie PHP si interactiune cu o baza de date tip Mysql in departamentul IT- WEB DESIGN, echipa dinamica ce -si dezvolta permanent portofoliul cu clienti de prestigiu (Voltaj.ro, Depozituldepapetarie.ro etc.)

CERINTE

- Cunostinte de baza de programare, algoritmi si programare orientata pe obiecte
- Cunostine avansate de PHP (preferabil PHP5)
- Cunostine avansate de MySQL
Cunostine optionale (reprezinta un avantaj) :
- Experienta in lucrul cu webservere (Apache, IIS)
- JavaScript (preferabil experienta in modul de lucru AJAX)
- Cunostinte de baza HTML/CSS
- Experienta in lucrul printr-un sistem de versionare (SVN/CVS)
- Experienta in lucrul cu Regular Expersions
- Cunostinte de administrare servere Linux/Windows

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv - salariu fix + comision
- carte de munca
- telefon mobil
- laptop
- Dezvoltarea unei cariere intr-un domeniu nou IMOBILIAR-BANCAR - IT
- ALL TRUST isi dezvolta echipa si in prezent recruteaza noi colegi in vederea formarii acestora ca specialisti pentru ocuparea unor pozitii ierarhice superioare in cadrul companiei.
-Intergrarea intr-o echipa deschisa, tanara, dinamica, intr-un mediu de lucru bazat pe ajutorul reciproc

Compania All Trust Consulting activeaza si pe piata imobiliara bucuresteana dezvoltandu-se odata cu piata si cunoscand recunoasterea in domeniu datorita profesionalismului, seriozitatii si serviciilor de calitate oferite.
Obiectivul primordial al companiei noastre este de a avea un numar cat mai mare de clienti multumiti.
Angajamentul nostru este acela de a oferi clientilor un serviciu la standarde profesionale atat in ceea ce priveste calitatea cat si preocuparea permanenta de dezvoltare si adaptare la cele mai exigente cerinte.
Strategia pe termen mediu si lung a companiei cuprinde proiecte de dezvoltare ce au in vedere abordarea de noi piete si in afara Capitalei, fapt care ne face sa privim cu incredere spre viitor.