Programator web

Digitronix Technology

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectarea si dezvoltarea de aplicatii web noi
Testarea aplicatiilor dezvoltate (de el sau de echipa)
Asigurarea suportului tehnic pentru aplicatiile dezvoltate
Mentenanta si imbunatatirea aplicatiilor web existente in companie
Analiza si propunerea de solutii tehnice de dezvoltare

CERINTE

- cunoastrea limbajelor de programare: Visual Studio, VB, VBA
- cunostinte de programare pentru web
- cunostinte de administrare/utilizare baze de date Microsoft SQL
- studii superioare
- minim 2 ani experienta
- abilitatea de a finaliza un proiect, de a respecta deadline-urile, de a avea initiativa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic

Digitronix este HP Business Partner si furnizeaza produse si solutii care se adreseaza in special companiilor. Oferta noastra acopera toata gama de echipamente IT, de birou si de telecomunicatii folosite uzual in companii, precum si solutii pentru technical computing.