PROGRAMATOR WEB

BitDefender

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea / intretinerea modulelor existente in produs.
Design si optimizare baze de date;
Instalare si configurare aplicatii web.
Propune, dezvolta sau testeaza noi tehnologii in vederea introducerii lor in proiectul BitDefender.

CERINTE

MUST HAVE:
- PHP - avansat;
- SQL - mediu;
- HTML - mediu;
- Javascript - mediu;
- Linux - incepator

Sunt considerate un avantaj:
- Cunostinte configurare Apache;
- Cunostinte configurare MySQL, PostgreSQL.

Abilitati personale:
- Team player
- Capacitate de analiza si sinteza
- Flexibilitate
- Sociabil

BENEFICII OFERITE

- lucru intr-o echipa tanara si intr-o companie multinationala;
- pachet salarial atractiv;
- sala de relaxare;
- polita de asigurare in caz de accidente;
- asigurare medicala;
- acces la cele mai noi informatii din domeniu;
- dezvoltare profesionala si personala

BitDefender protejeaza peste 40 de milioane de utilizatori de calculator din 100 de tari. Tehnologia revolutionara de interceptare a virusilor a fost recunocuta de 28 de Academii de stiinte din Comunitatea Europeana prin premiul IST 2003 si este certificata de catre cele mai prestigioase laboratoare de testare din lume (ICSA, Virus Bulletin, CheckMark). BitDefender detine repezentante locale in Germania, Spania, Marea Britanie, SUA si Romania.