Programator web

TELCOR COMMUNICATIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta si modifica solutiile web in conformitate cu specificatiile de realizare, stabilite impreuna cu directorul IT
- intretine aplicatiile web existente

CERINTE

- studii superioare de specialitate finalizate (Informatica, Automatica, Calculatoare...).
- experienta de minim 2 ani in dezvoltarea de aplicatii web
- cunostinte limbaje programare – PHP; Java; PERL
- cunostinte baze de date POSTGRESQL,MySQL
- cunostinte HTML, JavaScript, CSS, Ajax
- cunostinte programe de editare grafica (Photoshop)
- cunostinte de limba engleza
- capacitate de comunicare, spirit de echipa
- aptitudini de comunicare oral¿ ¿i scris¿
- aptitudinea de a lucra cu documente
- planificarea ¿i organizarea opera¿iilor ¿i activit¿¿ilor
- respectarea instruc¿iunilor orale ¿i scrise
- punctualitate, aten¿ie la detalii, spirit de observa¿ie dezvoltat

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial: salariu brut 4750 RON ,salariu net 3330 RON, reevaluare anuala
- pachet medical inclus
- stagii de formare profesionala in functie de necesitatile firmei
- posibilitatea unei dezvoltari profesionale solide
- mediu de lucru modern, se incurajeaza pe

Companie romaneasca, servicii telecomunicatii, SMS, callcenter.