Programator Web

BitDefender

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea / între¿inerea modulelor existente în produs.
Design si optimizare baze de date;
Instalare si configurare aplicatii web.
Propune, dezvolt¿ sau testeaz¿ noi tehnologii în vederea introducerii lor în proiectul BitDefender.

CERINTE

Absolvent studii superioare:
MUST HAVE:
- PHP - avansat;
- SQL - mediu;
- HTML - mediu;
- Javascript - incepator;
- XML - incepator;
- Linux - mediu.

Sunt considerate un avantaj:
- Cunostinte configurare Apache;
- Cunostinte configurare MySQL, PostgreSQL.

Abilitati personale:
- Team player
- Capacitate de analiza si sinteza
- Flexibilitate
- Sociabil

BENEFICII OFERITE

- lucru intr-o echipa tanara si intr-o companie multinationala;
- dezvoltare personala si profesionala;
- training si teambuilding;
- facilitati medicale;
- pachet salarial competitiv.

BitDefender protejeazã peste 40 de milioane de utilizatori de calculator din 100 de tãri. Tehnologia revolutionarã de interceptare a virusilor a fost recunocutã de 28 de Academii de stiinte din Comunitatea Europeanã prin premiul IST 2003 si este certificatã de cãtre cele mai prestigioase laboratoare de testare din lume (ICSA, Virus Bulletin, CheckMark). BitDefender detine repezentante locale in Germania, Spania, Marea Britanie, SUA si Romania.