Programator Visual FoxPro

SC WINSOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati specifice de programare, testare, elaborare documentatie, comunicare cu anumiti utilizatori.
Intocmeste diverse rapoarte si situatii.
Colecteaza, analizeaza si sintetizeaza informatiile necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.
Asigura legatura intre echipa de programare, cea de suport si agentii din teritoriu.

CERINTE

Cunoasterea avansata a Visual FoxPro 6.0.
Cunoasterea SQL si .NET - constituie un avantaj
Experienta de minimum 1 an pe un post similar
Capacitate de organizare si planificare, rapiditate

BENEFICII OFERITE

Telefon de servidciu
Bonusuri in functie de performante

WinSoft Group este o companie din Bucuresti care are ca principala activitate realizarea de programe de gestiune pentru farmacii, magazine si restaurante.

Avem 8 ani de experienta, clienti si reprezentati in toate judetele tarii.

Alaturi de produsele software, compania asigura totodata echipamente hardware si servicii de consultanta si mentenanta software.