Programator VC++

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cautam persoane care sa fie flexibile si deschise la a studia si invata tehnologii noi, cu o gandire deschisa spre abordarea metodelor neconventionale de rezolvare a problemelor.

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- Experienta in crearea aplicatiilor desktop in Visual C++
- Cunostinte bune de API Win32: lucru cu dll-uri (creat, folosit)

Reprezinta avantaje:
- Experienta in lucru cu ActiveX/COM
- Cunostinte de API Win32: sincronizari, mutexuri, winsock32
- Conostinte de DirectX/DirectShow
- Cunostinte de protocoale de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Atmosfera relaxata si proiecte deosebit de interesante.
- Recompensare dupa merite.

DESCRIEREA FIRMEI

O echipa de 17 oameni care sunt in cautare de noi colegi.
Cautam persoane dinamice, pro-active si cu o gandire pozitiva.
La Zitec facem:
- Produse Zitec (Zidox, TreePath, EZ Census, EZ Checker, Smart Mail Sender)
- Outsourcing
- Site-uri web interesante
- Clienti fericiti
- Daca te motiveaza proiecte \"altfel\" decat se gasesc pe piata romaneasca, incepand de la medicina statistica pana la aplicatii de previziune financiara, te asteptam sa ne contactezi.