Programator VB6, T-SQL

GfK Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul principal al acestei pozitii este de a produce si livra rapoarte zilnice catre clienti.

 Procesarea datelor;
 Administrarea bazelor de date;
 Dezvoltarea de instrumente de raportare;
 Dezvoltarea de aplicatii sau modificarea celor existente;
 Optimizarea instrumentelor si procedurilor de lucru existente.

CERINTE

 Experienta in prelucrarea si admininistrarea bazelor de date (MS SQL, MS Access);
 Experienta in programare (VB6);
 Cunostinte de statistica;
 Limba engleza - nivel avansat;
 Experienta in lucrul in echipa;
 Abilitati de organizare;
 Disponibilitate lucru extra program in conditii de urgenta.

BENEFICII OFERITE

 Training pentru dezvoltarea personala si profesionala;
 Mediu profesionist de lucru, intr-o atmosfera placuta.

GfK Romania is the biggest market research institute in Romania and is part of GfK Group that is No. 4 in the world.