Programator VB6

TOP HORECA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare si dezvoltare de solutii informatice de tip economico-financiar. Limbaje: Visual Basic, C/C++, SQL; SO: Windows; Platforme: Microsoft, MS SQL

CERINTE

- cunoasterea limbajului de programare Visual Basic 6.0;
- cunostinte de baze de date relationale (SQL);
- experienta in programare minim 1 an;
- absolvent al unei facultati de profil;
- cunostinte bune de limba engleza;

Constituie avantaj:
-cunostinte administrare SGBD (MS SQL,...);
-cunostinte bune de alta limba straina decat engleza;
-cunostinte avansate de programare sub Windows;
-cunoasterea XML, JavaScript, C++, Java , .NET;
-cunostinte de "network programming";

TOP HORECA este o companie de consultanta ce isi ofera din 1991 serviciile in cadrul restaurantelor, hotelurilor, motelurilor, cafenelelor, unitatilor de alimentatie publica in ceea ce priveste sistemele de marcaj, gestiunea stocurilor, administratie, management si contabilitate. Intr-o piata in care rotatia de personal este foarte mare, in care nu conteaza atat marimea, specificul sau adresa restaurantului, mai presus de toate fiind serviciile ireprosabile oferite clientilor, Top Horeca a optat pentru dezvoltarea de solutii informatice destinate industriei Horeca.