Programator SQL Server 2000

SETRIO SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Adapteaza si dezvolta aplicatii software in functie de cerintele formulate;
- Prelucreaza baze de date MS SQL, MS Access, FoxPro;
- Efectueaza diverse interogari si rapoarte pe baza de date.

CERINTE

- Studii superioare finalizate, profil tehnic de specialitate;
- Abilitati reale de comunicare;
- Capacitate de organizare si incadrare in termene, seriozitate, integrare si lucru in echipa;
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
- Perseverent, responsabil, rapiditate in gandire;
- Cunostinte operare PC - nivel avansat, rapiditate;
- Gandire analitica, bune cunostinte de programare algoritmica, OOP;
- Cunoastere SGBD Microsoft SQL Server / lucrul cu baze de date relationale;
- Familiaritate cu mediul de dezvoltare Delphi 7 sau Visual Basic;

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru flexibil;
- Pachet salarial motivant in functie de experienta, bonusuri in functie de rezultate;
- Telefon mobil;
- Oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar, dinamic;
- Training-uri, certificari;
- O cultura organizationala puternica

DESCRIEREA FIRMEI

Proiectare si dezvoltare de solutii software personalizate.