PROGRAMATOR SQL&ASP

INTERLOGICS TECHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programatori ASP
Cautam programatori ASP cu sau fara experienta (inclusiv studenti) pentru a contribui la dezvoltarea in continuare a sistemelor de content management ale firmei noastre.

Technologii: ASP, SQL, IIS
Daca considerati ca va putem oferi un mediu de lucru pe care il doriti si dumneavoastra, asteptam cu placere CV-urile si scrisoarea de intentie cu specificatia intentilor salariale (ambele preferabil in limba engleza).

CERINTE

- calitati comunicationale
- capacitate de a lucra in echipa
- disponibilitate de a calatori in strainatate in interes de serviciu
- limba engleza este obligatorie, iar limba germana reprezinta un avantaj

Suntem filiala romana a grupului de firme InterLogics din Germania (www.interlogics.de) care are printre numerosii clienti mai mult de 100 de administratii locale (localitati, judete) din Germania.

Suntem de curand pe piata romaneasca si dorim sa ne consolidam echipa cu mai multi programatori de ASP. Suntem o echipa unita si dorim ca impreuna sa dezvoltam in continuare produse de calitate care sa duca la o si mai buna consolidare a pozitiei noastre pe piata europeana si internationala.