Programator - Senior / Junior

EnySoftware

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Avem proiecte interesante, idei originale si o echipa tanara.
- Cautam un coleg/colega dornic(a) sa se perfectioneze si capabil(a) sa se integreze usor intr-un colectiv.
- Candidatul selectat va avea ocazia sa lucreze la proiecte interesante, de o complexitate medie-mare, atat pe cont propriu cat si in echipa.
- Postul necesita o cunoastere buna a limbajului de programare PHP
- Constituie avantaje oricare dintre urmatoarele abilitati: Javascript, AJAX, iJoomla, XML
- Se lucreaza organizat cu ajutorul unei aplicatii de Task Manager.
- Zilnic se face update la ce s-a lucrat pe server cu ajutorului CVS server.

CERINTE

- Cunostinte medii sau avansate de PHP sau ASP; baze de date mySQL sau MS SQL
- Cunostinte de HTML cel putin de nivel mediu
- Prezentarea unui portofoliu cu realizarile personale
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- capacitate de efort prelungit, rezistenta la stress si abilitati de comunicare
- simtul umorului si capacitatea de a gandi/decide pe cont propriu
- constituie avantaje oricare dintre urmatoarele abilitati: Javascript, AJAX, iJoomla, XML

BENEFICII OFERITE

Salariul motivant, negociabil in functie de experienta.
Va rugam sa includeti in CV-ul dumneavoastra asteptarile salariale.
Va multumim si asteptam CV-ul dumneavoastra.

Bazandu-ne pe o experienta de 6 ani si peste 200 de proiecte finalizate pentru clienti din strainatate (USA), realizam proiecte online de comert electronic, manazine online, diverse aplicatii online ce ajuta firmele sa comunice mai usor si mai rapid, Content Management Systems pentru aplicatiile firmelor, Web Services si multe aplicatii la cerere.