Programator SAP (se asigura training de specialitate)

INTEGRATOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noii nostri colegi vor beneficia de un program intensiv de formare pentru insusirea de cunostinte de programare SAP - limbajul ABAP, pentru a fi capabili, in cel mai scurt timp, de a-si asuma cu succes urmatoarele responsabilitati:
- Programarea sistemului integrat SAP R/3
- Dezvoltarea, implementarea, testarea si corectarea de aplicatii ABAP

CERINTE

- cunoasterea a cel putin unui limbaj de programare, avantaj in domeniul ERP
- cunostinte baze de date (SQL)
- capacitate de analiza, creativitate si initiativa
- cunostintele de ABAP constituie avantaj
- foarte bune cunostinte de limba engleza; foarte apreciata cunoasterea limbii franceze

BENEFICII OFERITE

INTEGRATOR va ofera o cultura organizationala bazata pe spirit de echipa, excelenta profesionala, oportunitatea de a participa la proiecte de anvergura, posibilitatea dobandirii unor cunostinte si competente ce au obtinut recunoasterea comunitatii internationale si de care veti beneficia in cadrul etapelor succesive de formare profesionala. Nu in ultimul rand, trebuie mentionat pachetul salarial atractiv, pe masura performantelor.

INTEGRATOR este o companie de consultanta in business management prezenta in Romania si Franta, cu o traditie de peste un deceniu in acest domeniu.