PROGRAMATOR SAP

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Candidatii selectati se vor alatura echipei SAP in partea de Dezvoltare.
- Pentru a duce la indeplinire proiectele pe care vor fi alocati li se va asigura formare: sap retail, MM, SD, Fico, Netweaver, BW
- Asigura suportul si intretinerea aplicatiei SAP;
- Analizeaza nevoile beneficiarilor aplicatiei;
- Testeaza si parametreaza aplicatia;
- Redacteaza documentatia tehnica a aplicatiei;

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (automatica-calculatoare/ cibernetica/ informatica/ contabilitate);
- Experienta de lucru in SAP ca informatician sau utilizator;
- Buna cunoastere a limbii engleze/cunoasterea limbii franceze este un atu;
- Dinamism si abilitate de a lucra sub stress;
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente in strainatate in special in Ungaria.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv in functie de experienta
- prime trimestriale in functie de performante
- tichete de masa
- asigurare medicala la o clinica privata
- posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu dinamic

Toate candidaturile vor fi tratate cu maximum de confidentialitate. Numai candidatii selectionati vor fi invitati la interviu.