Programator PL/SQL Oracle

BELER SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltator Oracle PL/SQL software financiar/bancar

CERINTE

Absolvent al unei facultati de profil IT
Experienta in Oracle 9i / 10g
Cunostinte de Java si Unix.
Limba franceza

BENEFICII OFERITE

  • Pachet salarial competitiv (bazat pe competenta si rezultate)

  • Tichete de masa.

  • Asigurare medicala.

  • Mediu de lucru placut, dinamic si stimulativ.

  • Dezvoltarea carierei intr-o echipa de profesionisti !

    BELER SOFT este o companie Franco - Romana ce furnizeaza la un standard inalt, servicii si solutii de analiza, design si implementare software.

    Compania noastra este partenerul roman al liderului european de aplicatii bancare, si dezvolta de 14 ani software profesional intr-o mare varietate de domenii :

  • banci/finante
  • administrare (e-government)
  • gestiune comerciala
  • sanatate
  • media ...

    Tehnologii :   Microsoft .Net    Unix / Java.