Programator PHP / Web Developer

INOTEC PLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face:
Vei participa singur sau in echipa la dezvoltarea proiectelor noi;
Vei asigura intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente - modificari, optimizari de cod, implementare de cerinte suplimentare conform specificatiilor;
Vei face estimari corecte de timp si iti vei respecta deadline-urile asumate.

CERINTE

Care sunt criteriile de selectie:
Experienta de minim 2 ani in dezvoltarea de aplicatii web;
Cunostinte foarte bune de PHP, MySQL, JAVASCRIPT, AJAX, CSS;
Minimum 2 ani experienta de lucru cu PHP si cel putin 2-3 proiecte de programare in PHP;
Initiativa si posibilitatea de a lucra independent, cand este cazul.

BENEFICII OFERITE

Ce-ti oferim:
Pachet salarial atractiv si lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
Proiecte interesante
Oportunitati de dezvoltare profesionala

INOTEC PLUS este o companie specializata in dezvoltarea si implementarea de aplicatii web personalizate. Va invitam sa vizitati web site-ul nostru (www.inotec.ro).