Programator php / Web developer

Arena Web Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Capacitatea de a lucra cu termene limita
- Gandire analitica
- Orientare spre rezultate
- Adaptabilitate, fexibilitate, creativitate
- Foarte bune abilitati de organizare

CERINTE

- Experienta solida in folosirea PHP si MySQL
- Avantaj cunostinte in JavaScript (jQuery), XML, HTML, CSS, Ajax, .htaccess
- Experienta in dezvoltarea de conexiuni prin web services, SOAP si procesare/generare XML
- constituie un avantaj familiarizarea cu platforme open source: joomla, wordpress, drupal, etc..
- constituie un avantaj daca detii pfa

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri in functie de performante
- training pentru noile tehnologii
- se poate lucra de acasa

Daca te incadrezi in cerintele noastre te asteptam sa ne cunoastem :).

Suntem o echipa tanara ce oferim servicii de web design la comanda, cu o experienta de 3 ani pe piata locala si 2 ani pe piata din afara.