Programator PHP Senior

Asisoft srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta departamentul IT
- dezvolta proiecte noi
- depanare cod + dezvoltare proiecte existente
- manager proiecte
- dezvolta arhitectura şi documenteaza fiecare proiect
- pastreaza legatura cu beneficiarii pentru informatii despre aplicatii
- ofera soluţii şi raporteaza progresul proiectelor
- asigura confidentialitatea datelor din proiect

CERINTE

- PHP avansat
- MySQL avansat
- AJAX avansat
- cunoscator si utilizator a cel putin unui framework PHP (de preferat CodeIgniter sau Yii)
- cunoscator si utilizator a cel putin unui framework JavaScript (de preferat jQuery)
- cunostinte HTML / CSS valid W3C
- limba engleza - nivel avansat
- persoana atenta la detalii, constiincioasa, orientata spre obiective
- capacitate de analiza si sinteza
- capacitatea de a respecta deadline-uri stranse pentru predarea proiectelor
- organizat si care poate organiza la randul sau un intreg departament
- persoana care se poate dedica proiectelor firmei si mai putin proiectelor private
- constituie plus, cunostinte programare in C# sau VB

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonusuri motivante

DESCRIEREA FIRMEI

Companie IT - dezvoltare web