Programator PHP - Ref Code PHP- AP

IPSOS INTERACTIVE SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programarea chestionarelor online conform specificatiilor.
Dezvoltarea de aplicatii de raportare.
Mentenanta aplicatiilor existente si dezvoltarea altor aplicatii.

CERINTE

Cunostinte bune de Html, PHP, MySQL, JavaScript.
Capacitate de analiza si rezolvare de probleme.
Eficienta in munca de echipa.
Abilitati de organizare si planificare a timpului.
Atentie la detalii si capacitate de a lucra cu termene limita.
Limba engleza constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea unui start bun in cariera, intr-un mediu de lucru occidental si alaturi de o echipa tanara.
Accesul la tehnologie avansata.
Oportunitati de training.
Salariu motivant, in functie de performante si de vechimea in munca.

Aplicatia dvs. pentru acest post va ramane strict confidentiala. IIS se obliga sa respecte si sa protejeze informatiile primite, prin nedifuzarea acestora catre terti si utilizarea lor strict in scopul declarat de recrutare si selectie.

Ipsos Interactive Services (IIS) este cea mai mare companie de cercetare de piata online cu activitate din Romania. IIS face parte din Grupul Ipsos, numarul 3 mondial in domeniul cercetarii de piata prin chestionare si a fost infiintata in Romania in anul 2000.
IIS are in prezent o echipa de 500 de angajati in 4 tari, ce desfasora proiecte de cercetare online la nivel mondial. Portofoliul Ipsos Interactive Services cuprinde corporatii prestigioase din intreaga lume din domeniul bunurilor de larg consum, din IT, sanatate, media sau advertising care apeleaza la studii de piata online pentru a-si cunoaste mai bine clientii/consumatorii sau angajatii.
Ipsos Interactive Services este afiliata la organizatiile profesionale de cercetare de piata AIMRI, ESOMAR si EFAMRO si detine certificarea de calitate ISO 9001.

Aflati mai multe informatii despre noi vizitand www.ipsos-interactive.com!