PROGRAMATOR PHP,iJOOMLA

EnySoftware

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Postul este pentru programare PHP. cunostinte JOOMLA- constitue avantaj. Baze de date MYSQL.

- Cerinte
>> Cunostinte programare PHP
>> Baze de date mySQL

CERINTE

- Programare PHP / mySQL / AJAX / iJOOMLA / SMARTY.
- Dezvoltarea si intretinerea produselor software la timp si conform specificatiilor.
- Detectarea si remedierea bug-urilor.
- Implicarea in proiectele tehnologice ale companiei.
- Design, dezvoltare si implementare a aplicatiilor Internet.
- Contruirea de aplicatii web automate, pe baza de cod sau baza de date. Module de administrare, editare continut pagini, newsletter, ... se dezvolta diverse module la cererea clientilor.
- Site-uri web in PHP, AJAX, iJOOMLA, SMARTY.
- Creat baze de date.

BENEFICII OFERITE

- Program de munca flexibil.

- Training si oportunitati de promovare in cadrul companiei.

- Sediu modern cu echipamente hardware si software de prima clasa.

Pachet salarial in functie de experienta si performantele tale.

- Pachet de bonusare (pentru performante si loialitate).

- Lucrul in cadrul unei echipe de tineri profesionisti.

Firma de dezvoltare aplicatii web: PHP, AJAX, iJOOMLA, SMARTY. Automatizari site-uri web. Baze de date. Administrare Linux.