Programator PHP

ONLINE FRENCH FASHION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul consta in dezvoltarea si extinderea solutiei de ecommerce pentru brandurile aflatate in portofoliu. Platforma este dezvoltata pe un framework propriu si este integrata cu un sistem ERP.

CERINTE

-Experienta in PHP si MySQL de minim doi ani;
-Cunostinte solide OOP, PHP Design Patterns (experienta cu un framework MVC), Smarty;
-Cunostinte JavaScript (jQuery, Prototype, etc.);

Constituie avantaje :
-Experienta cu web api integration pentru MailChimp, Facebook, online payments, etc
-Cunostiinte de design, use-interfaces, user-experiences;
-Experienta in data modelling si database design (normalizare, optimizare);
-SEO; familiar cu sistemele de tip ERP;
-Experienta in dezvoltare de aplicatii pentru dispozitive mobile (Android, iOS), inclusiv HTML5 si CSS3;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, cu evolutie in functie de performata. Bonusuri in functie de finalizarea in termen a diferitelor stadii ale proiectului.

DESCRIEREA FIRMEI

www.nooncopenhagen.ro, www.laredoute.ro,