Programator PHP

Xtreme Vision Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participarea la proiectele interne si externe ale companiei.

Vei fi implicat in programare si mentenanta de site-uri dezvoltate atat pe platforme personalizate cat si pe platforme existente in mediul online.

De asemenea, vei lucra cu tehnologii noi si vei avea ocazia sa-ti imbunatatesti cunostintele in segmente conexe dezvoltarii software.

CERINTE

Cautam persoane care sa cunoasca:

- PHP + OOP
- HTML/XHTML, JavaScript, CSS
- jQuery (sau alt tip de JS library)
- Pear (php classes)
- MVC (CodeIgniter, ZendFramework, etc)
- SQL (MySQL preferabil)

In afara cunostintelor tehnice, cautam:

- Cunostinte lb. engleza (nivel min. mediu)
- Initiativa proprie
- Pasiune pentru IT si tehnologii noi

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra are la baza un pachet salarial fix incepand de la 700E.

In cazul proiectelor noi, in care vei fi implicat de la inceput, pe langa salariul de baza negociat vei beneficia si de procent din profitul realizat al proiectului.

Xtreme Vision Systems este o companie care activeaza in sectorul IT&C, in segmentele de dezvoltare software, networking si consultanta informatica.