Programator PHP

S.C. Solid Consult Time S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Student Employment Service recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala romano-japoneza care activeaza in domeniul programarii seo si web, Programatori PHP. Respectiva companie este principalul dezvoltator al industriei SEO din Romania, ofera servicii SEO profesionale de creare, optimizare si promovare site, intrebuintand tehnicile SEO on-page, SEO off-page optimizate prin marketing online si prin cea mai avansata tehnologie de programare web.

CERINTE

-Studii superioare (profil Automatica, Cibernetica, Informatica);
-Cunostinte solide de programare PHP si jQUERY;
-Pasiune pt. limbajul de programare MQL (tranzactionare automata);
-Min. 2-3 ani experienta;
-Cunostinte de HTML, CSS, AJAX la nivel bun;
-Gandire analitica;
-Rezistenta la stres, precum si dorinta de a progresa;
-Limba engleza la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv;
-Oportunitatea realizarii unei cariere intr-un mediu de lucru dinamic.

Solid Consult Time SRL pune accent pe consilierea persoanelor in alegerea locului de munca potrivit astfel incat sa se faciliteze integrarea acestora in conditii optime si cu rezultate durabile pe piata muncii. Astfel, prin intermediul activitatilor sale, compania acopera toate etapele necesare procesului de angajare: autocunoastere, explorarea profesilor, luarea deciziilor, cautarea unui loc de munca, angajarea si dezvoltarea carierei. Cu o experienta de peste 5 ani in domeniul recrutarii si consilierii persoanelor aflate in cautarea unui loc de munca, Solid Consult Time SRL are o baza de date cu peste 3000 de persoane din care peste 50% dintre acestea am reusit sa le mediem cu success prin plasarea acestora angajatorului.