Programator pHp

AnticariatulTau.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvoltarea si implementarea scripturi pHp pentru eCommerce
-implementarea si modificarea template-urilor pentru a satisface dorintele clientului
-implementarea scripturilor existente pe platforme eCommerce si Wordpress

CERINTE

a) cunostiinte avansate de:
-pHp/MySQL
-HTML/CSS
-Wordpress
-JavaScript / AJAX
-practici SEO

b) reprezinta un plus cunostiinte:
-HTML5 / CSS3
-eMail Marketing
-OpenCart / oScommerce
-Wordpress eCommerce plug-in
-securitate si SSL
-contabilitate

c) trasaturile de personalitate:
-capacitatea de a respecta deadline-uri stranse
-organizare
-ambitie

BENEFICII OFERITE

-bonusuri substantiale in atingerea unor obiective
-mediu de lucru relaxat
-posibilitatea de a ramane pe termen lung intr-o companie care se afla in ascensiune

AnticariatulTau.ro este liderul de piata in domeniul online de anticariat si obiecte de colectie.

Suntem in procesul de a dezvolta brand-ul si de a intra pe mai multe domenii subsidiare.
Ii cautam pe cei mai buni pentru a-i alatura echipei noastra, urmand ca impreuna sa realizam lucruri marete.