PROGRAMATOR PHP

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru - Dezvoltator aplicatii web, avand importante parteneriate si o gama variata si complexa de produse si servicii - cautam Programatori PHP.

CERINTE

- PHP, MySQL avansat
- mod de lucru obligatoriu MVC
- cunoscator si utilizator a cel putin unui framework PHP (de preferat CodeIgniter)
- AJAX avansat
- cunoscator si utilizator a cel putin unui framework JavaScript (de preferat jQuery)
- capabil de HTML / CSS valid W3C
- cunostinte template engine (de preferat Smarty)
- cunostinte si practici SEO reprezinta un plus
- cunostinte avansate de Linux reprezinta un plus
- limba engleza - nivel mediu/avansat
- persoana atenta la detalii, constiincioasa, orientata spre obiective
- capacitatea de a respecta deadline-uri stranse pentru predarea proiectelor

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial in acord cu experienta, abilitatile si cunostintele dovedie
- posibilitatea de dezvoltare continua

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro