Programator PHP

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zitec este in cautarea unui nou membru pentru echipa sa de dezvoltatori web. Cautam o persoana inteligenta, responsabila si cu spirit de initiativa.

CERINTE

Experienta in dezvoltarea de aplicatii web.
Cunostiinte foarte bune de PHP, SQL (MySQL, PostgreSQL), HTML, JavaScript.

Reprezinta avantaj cunostinte de:
XML, RSS, Apache, Linux, protocoale de comunicatie.

BENEFICII OFERITE

Oferim o atmosfera relaxata si proiecte deosebit de interesante.

Zitec - o echipa de 17 oameni care sunt in cautare de noi colegi.
Cautam persoane dinamice, pro-active si cu o gandire pozitiva.

La Zitec facem:

  • aplicatii software custom
  • produse Zitec (Zidox, TreePath, EZ Census, EZ Checker, Smart Mail Sender)
  • outsourcing
  • site-uri web interesante
  • clienti fericiti
Daca te motiveaza proiecte \"altfel\" decat se gasesc pe piata romaneasca, incepand de la medicina statistica pana la aplicatii de previziune financiara, te asteptam sa ne contactezi.