PROGRAMATOR PHP

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, importanta companie din domeniul SEO, cautam Programatori PHP.

ASTEPTAM CV-URILE VOASTRE PE ADRESA: NICOLETA.BANARIE@TOP-ASSISTANTS.RO. Detalii la 0784.202.411

CERINTE

- excelente cunostinte PHP; cunostinte Jquery constitue avantaj
- programare procedurala - nivel mediu
- programare OOP pe ZEND - nivel avansat
- limba engleza - nivel mediu/avansat
- persoana atenta la detalii, constiincioasa, orientata spre obiective
- capacitatea de a respecta deadline-uri stranse pentru predarea proiectelor

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial in acord cu experienta, abilitatile si cunostintele dovedie
- posibilitatea de dezvoltare continua

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro