Programator PHP

Avantaj Net Developments

Job expirat

RESPONSABILITATI

dezvoltare aplicatii web, proiectare baze de date, dezvoltare websiteuri
• Scrierea codului sursa dupa cerinte stabilite si testarea acestuia.
• Proiectarea unei aplicatii/BD si implemetarea acesteia la nivel de cod sursa.
• Dezvoltarea aplicatiei Avantaj CMS, aplicatie proprietara Avantaj NET dezvoltata pe PHP si PostgreSQL.

CERINTE

• Guru in programare, obsedat de perfectiune si receptiv in acumularea de cunostinte si tehnologii noi. Comunicativ. Spirit de echipa.
• Cunostinte avansate de tehnici de programare. POO constituie un avantaj.
• Cunostinte avansate de PHP, PostgreSQL, MySQL, Javascript, HTML
• Cunostinte minime in operare sub mediu Linux. Constituie avantaj cunostintele avansate de operare/configurare Linux.

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix, negociabil in functie de experienta dvs. actuala si reevaluat in functie de rezultate. Bonusuri pentru proiecte realizate inainte de termen sau proiecte mai complexe.
• Pentru detalii / programare interviu va rugam sa ne contactati la jobs@avantajnet.ro sau mobil: 0722 23 73 73

Avantaj NET este una dintre cele mai bune agentii de web design si web development din Romania, infiintata in 2001 de catre Marius Dosinescu, un tanar antreprenor pasionat de internet si noile tehnologii.
Bazele agentiei au fost puse in Bucuresti, Romania dar obiectivele agentiei vizeaza atat piata locala cat si internationala.

Clientii Avantaj NET
Printre clientii agentiei: Apa Nova Bucuresti, Agentia pentru Dezvoltare Regionala Bucuresti-Ilfov, Muzeul Olteniei, Zapp, Netbridge, Credit Europe Bank, Impact SA, Whirlpool, Radacini Motors, TBI Leasing, Winmarkt, Jurnalul National, Antena 1, Saptamana Financiara, Bancpost, Piraeus Bank, Pepsi, Floridelux, Colina Motors, Tarom, etc.