Programator PHP

SC PN EVAGOS BEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea, dezvoltarea si mentenanta proiectului pentru clientii companiei
Cercetare si implementare de noi tehnologii, standarde si tendinte in programarea web
Ocuparea de proiecte individual (activitate în mod independent)

CERINTE

Absolvent al unei facultati de profil (sau student in an terminal al unei facultati de profil)
Cunostinte solide de PHP / MySql
Cunostinte foarte bune de HTML, CSS, Javascript si JQuery framework.
Cunostinte bune MAGENTO
Cunostinte bune PRESTASHOP, THELIA
Aplicatii iPhone, iPad
Constituie un avantaj cunostintele de AJAX, C++, XML / XLS, ASP si de adaptare design-uri pentru Wordpress, Joomla.
Portofoliul constituie un avantaj.
Cunosterea limbii franceze si engleze.

BENEFICII OFERITE

Pachetul de beneficii este negociat pentru fiecare proiect in conformitate cu calificarile si experienta candidatului

Companie tanara care cauta sa creeze o echipa de webdeveloperi