PROGRAMATOR PHP

A Rond SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colegi cu solide cunostinte de PHP, MySQL sau macar cu simtul umorului :). Avem in dezvoltare proiecte web de inalta tehnologie, precum si adevarate provocari conceptuale.

Trei motive sa lucrati cu noi:
- echipa tanara si excelent pregatita dpdv. profesional;
- nu vrem sa va descurcati bine "sub presiune", "termene stranse" si tot bla-blaul obisnuit, ci doar sa fiti adevarati profesionisti;
- un pachet salarial motivant si atragator, servicii medicale private.

CERINTE

- cunostinte bune a tehnologiilor platformei LAMP (Linux/Apache/MySQL/PHP) + HTML, JavaScript, CSS.
- cunostinte de programare in mediul internet (standarde, concepte, securitate, constrangeri, etc.)
- cunostinte Smarty, capacitatea de a scrie cod documentat respectand standardele
- experienta in folosirea XML/XSLT, SOAP, Ajax, sunt considerate un plus substantial
- experienta in dezvoltarea de aplicatii web complexe
- background IT, tehnici de programare

BENEFICII OFERITE

- salarii atractive
- bonusuri pt performante si produse dezvoltate
- servicii medicale private
- mediu de lucru relaxat, creativ, proiecte stimulante

A Rond, companie matura, inovatoare, dezvolta aplicatii web dinamice (portaluri complexe, CMS, e-commerce, online marketing, e-business solutions), site-uri corporatiste complexe si pentru piata de media.
O echipa premianta (Internetics), cu proiecte ambitioase interne si externe, in continua dezvoltare.