Programator PHP

Divahair.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un programator PHP & MYSQL cu experienta in crearea si modificarea de site-uri si aplicatii online.
Vrem o persoana pe care sa ne bazam, care sa aiba cunostinte solide de PHP, MYSQL si HTML dar care dorete sa invete in continuare.
Calitatile pe care le dorim sunt seriozitate, dorinta de prefectionare si bunul simt.
Cunoasterea altor limbaje de programare (Java, Ajax) sau experienta in design constituie un avantaj.

CERINTE

Responsabilitatile vor fi:
- Crearea si modificarea de site-uri si alte aplicatii on-line
- Colaborarea cu ceilalti membri ai echipei pentru ducerea la bun sfarsit a proiectelor

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru lejer, fara (prea mult) stress
- Bonus-uri pe proiecte
- Posibilitati reale de promovare intr-o echipa in crestere rapdia.

Compania noastra este un publisher on-line care administreaza cel mai mare portal de frumusete din Romania, cat si alte site-uri atat in tara cat si in strainatate. De peste 3 ani oferim continut online premium cititoarelor noastre cat si servicii de publicitate ultra-eficiente clientilor cu care colaboram. Daca esti o persoana motivata si orientata catre rezultate, te asteptam in echipa noastra!