Programator PHP

ITLand Grup - Divizia WEB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:

- Mentenanta si suport pentru solutiile deja implementate
- Realizarea si dezvoltarea de noi aplicatii
- Testare aplicatii

Se ofera:

- Pachet salarial motivant corelat cu realizarile personale si ale echipei
- Mediu placut de lucru, informal si totusi profesionist
- Parte integranta a unei echipe tinere si dinamice
- Instruire permanenta in cadrul companiei

CERINTE

Cunostinte tehnice:

- Experienta in dezvoltarea de aplicatii web folosind PHP si MySql
- Nivel avansat de HTML, JavaScript, XML
- Cunostinte de ASP

Aptitudini si abilitati:

- Consecventa si atentie la detalii
- Capacitati de relationare la nivel de echipa
- Respectarea deadline-urilor; manevrarea optima a timpului de lucru in situatii critice
- Testarea diverselor solutii in toate browserele
- Dorinta de a invata continuu noi tehnologii
- Experienta in dezvoltarea/implementarea de aplicatii de tip ERP constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

DESCRIEREA FIRMEI

www.web4biz.ro
www.ITLand.ro