Programator PHP

SC rePublik SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Agentia RePublik cauta dezvoltator pentru aplicatii web,
specializat in programare php si baze de date mysql, cunostinte xhtml,
css, javascript.

Se considera un avantaj deosebit experienta si obisnuinta cu mediul
linux. De asemenea se considera avantaje: experienta si cu alte limbaje
de programare, alte baze de date, experienta cu metode de lucru avansate
cvs, bugzilla samd.

CERINTE

- Cunostinte solide of PHP sau/si ASP sau/si JSP , MYSQL sau/si MSSQL sau/si POSTGRESQL, JavaScript, HTML/XHTML, CSS.
-Cunostintele de Adobe PhotoShop si Macromedia Flash sunt considerate un avantaj pentru intelegerea globala a proiectului.
-Cunostinte solide de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- formare continua
- oportunitatea de a avea o excelenta cariera de programator
- mediu de lucru profesionist
- posibilitatea realizarii unei experiente la nivel occidental
- pachet salarial motivant + bonusuri in functie de rezultate