Programator PHP

Omnitek Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune in principal dezvoltarea de module pentru un produs CMS si depanarea problemelor in masura in care apar (PHP).
In functie de cunostinte, personana va fi implicata in diverse proiecte noi implicand tehnologii recent introduse publicului larg.

CERINTE

Avem nevoie de o persoana cu cunostinte avansate in PHP, HTML, Javascript si CSS, interesata de domeniul IT, deschisa la dezvoltarea de noi abilitati si aprofundarea conceptelor de baza.

De asemenea, capacitatea de a lucra si dezvolta cod existent este o necesitate.

Un avantaj consistent este reprezentat de experienta cu tehnologii variate: xml, platforme mari (facebook, iphone), ActiveX, etc, si imbinarea acestora.

BENEFICII OFERITE

Ca beneficii, oferim un salariu competitiv, program flexibil in cazul studentilor, atmosfera relaxata de lucru, implicarea constanta in diverse proiecte interesante si avansarea ca urmare directa a valorii.

Cerem in schimb un simt al umorului dezvoltat si gandire deschisa.

Producem software pentru piata australiana si recent am lansat un produs CMS pe piata interna.