Programator PHP

3Specs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare si administrarea solutiilor WEB.

CERINTE

Profilul dumneavoastra:
• Pasionat in dezvoltarea/administrarea solutiilor/tehnologiilor WEB
• Persoana tanara, responsabila, creativa

Aptitudini cerute:
• Fluent in PHP, SQL, HTML, XML
• Cunostinte in AJAX, CSS

Constituie un plus:
• Cunostinte in C#
• Cunostinte in analiza si optimizare bazelor de date complexe

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru modern, relaxat, echipa tanara.
• Salariu fix plus bonus in functie de performantele pentru fiecare proiect.

3Specs este o companie tanara, cu un colectiv dinamic, cu experienta in domeniul software, ce urmareste excelenta in tot ceea ce face, indiferent de gradul de dificultate al serviciilor informatice solicitate (programare aplicatii la cerere, aplicatii client-server, aplicatii cu baze de date, consultanta, etc.) respectand intodeauna raportul calitate - pret. Serviciile noastre in domeniul software acopera atat problemele tehnice (instalare, configurare, administrare si utilizare), cat si asigurarea licentierii softului promovat.