Programator PHP

ELASTIC SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alaturandu-va echipei noastre veti dezvolta:
- Solutii complexe in PHP
- Baze de date in MySQL sau SQL Server

CERINTE

Profilul dumneavoastra:
- Pasionat in dezvoltarea/administrarea solutiilor/tehnologiilor WEB
- Persoana tanara, responsabila, creativa

Aptitudini cerute:
- Fluent in PHP, SQL, HTML, XML
- Cunostinte in AJAX, CSS

Constituie un plus:
- Cunostinte in C#
- Cunostinte in analiza si optimizare bazelor de date complexe

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru modern, relaxat, echipa tanara.
- Salariu fix plus bonus in functie de performantele pentru fiecare proiect.

Elastic Solutions este o companie tanara, cu un colectiv dinamic, cu o experienta de peste 7 ani in domeniul software, ce urmareste excelenta in tot ceea ce face, indiferent de gradul de dificultate al serviciilor informatice solicitate (programare aplicatii la cerere, aplicatii client-server, aplicatii cu baze de date, consultanta, etc.) respectand intodeauna raportul calitate - pret. Serviciile noastre in domeniul software acopera atat problemele tehnice (instalare, configurare, administrare si utilizare), cat si asigurarea licentierii softului promovat.