Programator PHP

Xtreme Vision Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participarea la proiectele interne si externe ale companiei.

Vei fi implicat in programare si mentenanta de site-uri dezvoltate atat
pe platforme personalizate cat si pe platforme existente in mediul online.

Te vei alatura unei echipe formata din specialisti unde primeaza
profesionalismul, inovatiile si placerea de a fi in bransa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv ce va fi negociat in urma interviului.
Mediu de lucru relaxat si echipa open-minded.

CERINTE

Experiență în dezvoltarea de aplicații web PHP OOP
Cunoștințe avansate de HTML/XHTML, CSS, JavaScript, AJAX
Cunoștințe de proiectare și interogare a bazelor de date relaționale
Cunoștințe jQuery si PEAR
Concepte si lucru pe platforme MVC (CodeIgniter, ZendFramework)

In afara cunostintelor tehnice, cautam:

- Cunostinte lb. engleza (nivel min. mediu)
- Initiativa proprie si seriozitate
- Pasiune pentru IT si tehnologii noi

Xtreme Vision Systems este o companie care activeaza in sectorul IT&C, in segmentele de dezvoltare software, networking si consultanta informatica.