Programator PHP

Elefterescu Complete Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Implementare design
Dezvoltare module pentru site-uri/ magazine online
Integrare in sistem Plati Electronice
Dezvolta aplicatii e-commerce folosind tehnologiile cerute (PHP, MySQL, AJAX, HTML, XML, JAVASCRIPT, CSS) in functie de specificatiile existente
Asigura dezvoltarea si mentenanta aplicatiilor existente, utilizand cele mai eficiente tehnologii
Dezvolta noi tehnologii, standard si tendinte in programarea web
Optimizeaza si intretine codul existent in companie
Optimizare baze de date

CERINTE

Cerinte:
Experienta in proiectarea, implementarea si utilizarea bazelor de date utilizand MySQL
Cunoasterea limbajului de programare PHP
Cunostinte de HTML, XML, CSS, JAVA SCRIPT, AJAX,
Cunostinte de limba engleza
Implicare activa in dezvoltarea proiectelor
Responsabilitate, spirit de initiativa
Lucrul in echipa

Avantaj: experienta in lucru pe :
- CMS-uri cunoscute: Joomla, Wordpress, Prestashop, Pyro,
- Java

We offer a wide range of services from Web development and web design to server deployment, network design, to custom built applications.